°C

Jutro 56. finał SKS

SKS
 

W 56. finale Sobotniego Konkursu Sportowego o palmę pierwszeństwa powalczą: Marek Stachowiak z Gorzowa i Jacek Stankiewicz z Zielonej Góry.

Obaj finaliści to top rankingu SKS. Marek Stachowiak awansował do finału po raz 31 i ma na koncie 9 wygranych. Jego rywal – Jacek Stankiewicz w decydującej rozgrywce wystąpi po raz 26 (8 wygranych). Zapowiadają się olbrzymie emocje. Nie może Was zabraknąć. Słuchajcie nas na 103 i 106 FM!
RANKING 2017-2021:
43 – Grzegorz (Gorzów)
40 – Marek (Gorzów)
34 – Jacek S. (Zielona Góra)
24 – Piotr (Lubiszyn)
19 – Artur (Urzuty)
12 – Marek (Sława), Daniel (Zielona Góra)
8 – Arkadiusz (Nowa Sól)
5 – Marian (Różanówka)
3 – Jacek B. (Zielona Góra)
2 – Dariusz (Nowa Sól), Zdzisław (Torzym), Oskar (Nowe Kramsko)
1 – Czesław (Trzciel), Kazimierz (Myszęcin), Leszek (Mirocin Górny), Zdzisław (Kożuchów), Paulina (Kargowa), Zbigniew (Smolary), Witold (Zielona Góra), Leszek (Torzym), Adrian (Sulechów).


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku