°C

Biedroń uderza fake newsem w policję. „Takie zachowania są niedopuszczalne”

Fot. PAP/Sebastian Borowski
 

To kolejny fake news ze strony znanego polityka wprowadzający w błąd opinię publiczną i szkalujący polskie służby - powiedział PAP rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka odnosząc się do wypowiedzi Roberta Biedronia.

Europoseł Robert Biedroń był w czwartek gościem w Polsat News.

„Do niedawna polska policja, polskie służby szkoliły OMON-owców, służby specjalne reżimu Łukaszenki w polskich ośrodkach”

– powiedział podczas programu Biedroń.

W piątek do jego słów odniósł się rzecznik Komendy Głównej Policji inspektor Mariusz Ciarka.

„To kolejny fake news ze strony znanego polityka wprowadzający w błąd opinię publiczną i szkalujący polskie służby. Nie było takich sytuacji. Prosimy o odpowiedzialność w swoich wypowiedziach Roberta Biedronia”

– podkreślił policjant.

„Takie zachowania są niedopuszczalne zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy obecnie Europa zmaga się z kryzysem migracyjnym stworzonym przez reżim białoruski”

– dodał rzecznik KGP.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku