°C

Olimpia pokonuje wicelidera

fot. R.Rachlewicz
 

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom siatkarze Olimpii Sulęcin pokonując we własnej hali w meczu Tauron 1. Ligi MKS Będzin 3:2.

Goście byli faworytami tego pojedynku choćby z racji wyższego miejsca w tabeli. Z kolei gospodarze przystąpili do spotkania bez pierwszego rozgrywającego Bartosza Zrajkowskiego. Tymczasem zespół z Sulęcina po raz kolejny pokazał, że drzemią w nim duże możliwości i już po trzech setach wiadomo było, że faworyzowani goście wyjadą bez kompletu punktów. Co prawda w połowie trzeciego seta boisko musiał opuścić jedyny obecnie rozgrywający gospodarzy Artur Błażej, ale po chwili wrócił do gry i poprowadził swój zespół do zwycięstwa nie tylko w tym secie ale w całym meczu.

Łukasz Chajec – trener Olimpii:

Olimpia Sulęcin – MKS Będzin 3:2 (29:27, 22:25, 26:24, 20:25, 15:13)


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku