°C

Nagrody i odznaczenia dla strażaków

fot:E.Kobelak
 

Lubuscy strażacy wzięli dziś udział w uroczystym apelu z okazji obchodzonego niedawno Narodowego Święta Niepodległości. Dzisiejsza uroczystość była także okazją, by wyróżniającym się strażakom wręczyć odznaczenia i awanse.

Mówi Lubuski Komendant Wojewódzki Patryk Maruszak:

Wśród odznaczonych znalazł się komendant miejski PSP w Gorzowie Krystian Kosela:

 

Podczas dzisiejszej uroczystości wręczono także szczególną nagrodę: Lubuski Toporek Strażacki. W tym roku otrzymał ją młodszy ogniomistrz Leszek Jankowski ze Strzelec Krajeńskich, za uratowanie życia uczestnika wypadku drogowego

 

W dzisiejszej uroczystości udział wziął także wojewoda lubuski Władysław Dajczak, który pracę lubuskich strażaków ocenia bardzo wysoko:

 

Łącznie podczas dzisiejszych uroczystości odznaczono i nagrodzono kilkudziesięciu strażaków z terenu województwa lubuskiego.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku