°C

Jak idzie budowa CEZiB?

Fot. B.Nowosielski, UM
 

Najpierw warsztaty i hala, później budynki dydaktyczne. O postępach prac przy Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu mówiła dziś na naszej antenie wiceprezydent Małgorzata Domagała. Inwestycja ma opóźnienie, ale miasto liczy, że w nowym roku szkolnym stopniowo uczniowie zaczną się już na Warszawską przeprowadzać.

 Najpierw będzie to młodzież z Zespołu Szkół Mechanicznych i Centrum Kształcenia Ustawicznego. W pierwszej kolejności do użytku oddane zostaną warsztaty, które są właśnie kończone- mówi wiceprezydent Małgorzata Domagała:

Największe problemy wykonawca ma z poszpitalną częścią centrum, ale i tu prace posuwają się do przodu- zapewnia Małgorzata Domagała:

Dodajmy, że przy centrum powstanie też poradnia psychologiczno-pedagogiczna i internat. Miasto dostało na ten cel  28,9 mln z Polskiego Ładu.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku