°C

Policjanci dla chorej Wiktorii

Fot. KMP
 

Gorzowscy policjanci, na czele z nadkomisarz Magdaleną Ziętek, od lat pomagają 16-letniej Wiktorii chorej na  wrodzoną łamliwość kości. Tym razem w urodziny 16-latki zorganizowali niespodziankę.

Dziewczynę zaskoczono w szkole. Był tort i były  kolejne kartony i worki wypełnione nakrętkami. Środki z ich recyklingu pomogą w rehabilitacji Wiktorii.

Cała akcja dla Wiktorii zrodziła się w komendzie 2,5 roku temu. Od tego czasu zbiórka ma coraz większy zasięg.Kartony z nakrętkami przesłali mundurowi z Komendy w Gdańsku. Do akcji włączają się również gorzowskie szkoły i firmy. Regularnie zapełnia się metalowe serce, które stoi przed wejściem do komendy. Pomóc może każdy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku