°C

Niespodzianki na budowie

fot. SP1 Międzyrzecz
 

W Międzyrzeczu rozpoczęła się budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Wykonawca wszedł na plac budowy zgodnie z planem, ale okazało się, że tu czekały na niego niespodzianki. Ziemia przykrywała odpady budowlane, których nie spodziewano się tam znaleźć.

– Oczywiście wykonawca da sobie z tym radę i termin oddania sali do użytku zostanie dotrzymany – zapewnia Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza:

Sala sportowa będzie kosztować około 6 milionów złotych. Obiekt przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyrzeczu będzie gotów latem przyszłego roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku