°C

Konkurs na maskotkę żagańskiej straży miejskiej rozstrzygnięty

fot. Straż Miejska Żagań
 

Żagańska Straż Miejska będzie mieć maskotkę. Miesiąc temu magistrat ogłosił konkurs plastyczny ukazujący pluszaka, który będzie wizytówką strażników. Nastał czas na rozstrzygnięcie plebiscytu.

Przypomnijmy, przedsięwzięcie skierowane było do uczniów szkół podstawowych. – Ilość nadesłanych prac naprawdę zaskoczyła – zaznacza rzeczniczka ratusza Agnieszka Zychla:

– Zwycięzca oczywiście otrzyma zasłużoną nagrodę. Dziś zlecone zostanie wykonanie projektu – dodaje Agnieszka Zychla:

– Pomysł pojawił się dość dawno. Tym bardziej cieszy, że to już finał oczekiwań i wkrótce pojawi się maskotka, która będzie wizytówką strażników miejskich – mówi specjalista Ewa Kluczyńska:

Dodajmy, że zwierzęca postać nosić będzie imię Bobromir.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku