°C

Zmiany w opłatach za parkowanie w Żaganiu

fot. K.Gonera
 

Miejski Zakład Komunikacyjny w Żaganiu informuje kierowców, że uległa zmianie wysokość opłat za parkowanie pojazdów w wyznaczonych strefach płatnych. Jest to wynik uchwały podjętej przez radnych.

Przypomnijmy, żagańskie MZK jest podmiotem zarządzającym strefą płatnego parkowania w mieście. Wprowadzone zmiany w taryfikatorze już obowiązują. – Za półgodzinny postój należy dziś zapłacić 1,50 złotych, czyli o 0,50 groszy więcej niż dotychczas – mówi prezes spółki Joanna Kaczmarska:

– Zmiany dotyczą także wysokości kar za brak biletów parkingowych – zaznacza Joanna Kaczmarska:

Dodajmy, że w strefa płatnego parkowania obejmuje rynek, plac Słowiański oraz ulice Bracką i Gimnazjalną. Wykaz opłat znajduje się na stronie żagańskiego MZK.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku