°C

Kamera dla OSP Kaława

fot. UM Międzyrzecz
 

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaławie koło Międzyrzecza otrzymali ostatni na wyposażenie wysokiej jakości sprzęt. To nowoczesna kamera termowizyjna. Strażacy podkreślają, że nowoczesne urządzenie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców nie tylko Kaławy, ale również całej gminy.

– Wspólnie ze strażakami zabiegaliśmy o zakup kamery, deklarując pokrycie części jej kosztu – informuje Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.


 
Wykorzystanie kamery poprzedziło  szkolenie przygotowujące strażaków – ratowników OSP do wykonywania działań z jej użyciem. W szkoleniu udział wzięli członkowie wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Międzyrzecz. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku