°C

Stadion czeka na lekkoatletów

fot. UM Międzyrzecz
 

Stadion miejski w Międzyrzeczu będzie areną sportowych zmagań lekkoatletów z całego regionu. Porozumienie w sprawie wspólnej organizacji imprez lekkoatletycznych podpisali burmistrz Remigiusz Lorenz, prezes Lubuskiego Związku Lekkiej Atletyki Robert Paluch i dyrektor międzyrzeckiego MOSiW Grzegorz Rydzanicz.

– Mamy pięknie wyremontowany stadion, z wszelkimi atrybutami lekkoatletycznymi, dlatego planowane przez nas mitingi sportowe będą promować lekką atletykę wśród dzieci i młodzieży, a przy okazji także naszą gminę i bazę sportową – mówi Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

Organizacja imprez będzie możliwa dzięki przeprowadzonej przed kilkoma laty kompleksowej modernizacji stadionu miejskiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku