°C

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej czeka na większe limity

Fot. Envato
 

Dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Nowej Soli cieszy się miejscowy Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej. To niewątpliwa zasługa pracowników placówki, jaki i władz miasta, które utrzymują jednostkę. Niestety kolejki pacjentów są wciąż długie, a na zabiegi czeka się często po pół roku.

– Podejmujemy szereg działań, które mogą skrócić czas oczekiwania na zabiegi – mówi Radiu Zachód Juliusz Chilicki, dyrektor ośrodka:

W ostatnim czasie nowosolski ośrodek pozyskał zewnętrzne środki za które przyjął 250 dodatkowych pacjentów. Obecnie placówki pracuje dłużej i jest czynna do 7 do 19.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku