°C

Carina z Poniedziałkiem w sobotę zagra z Kluczborkiem

foto: Krystian Machalica
 

Jutro trzecioligowa Carina Gubin zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Kluczbork w meczu 18. kolejki. Drużyny te spotkały się już na inaugurację sezonu, wówczas w Gubinie padł remis 1-1.

Carina po siedemnastu spotkaniach z dorobkiem 21. punktów zajmuje dziesiąte miejsce. Z kolei zespół z Kluczbork jest w strefie spadkowej. Trener gubinian, Grzegorz Kopernicki zaznacza jednak, że nie jest to łatwy przeciwnik, a najgroźniejszym ich atutem są ataki skrzydłami. 

Ten mecz będzie też istotny dla Cypriana Poniedziałka. Zawodnik Cariny Gubin właśnie w poniedziałek uda się na testy do ekstraklasowej Wisły Płock:

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku