°C

Klocki za 149 złotych zważył jako… buraki. 34-latek będzie mieć problemy!

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Envato
 

Mieszkaniec Gorzowa chciał oszukać jeden ze sklepów. Mężczyzna w kasie samoobsługowej zamiast zapłacić za dziecięce klocki 149 złotych, zważył je jako buraki za 1,32 zł.

Jeden z klientów gorzowskiego supermarketu 17 listopada ze sklepowej półki wziął klocki za 149 złotych i skierował się do kasy samoobsługowej. Na zapłatę 34-latek miał jednak swój złodziejski pomysł. Położył klocki na wadze, a na monitorze wybrał buraki czerwone. Na wyświetlaczu pojawiła się kwota do zapłaty, która wyniosła 1,32 zł.

Mężczyzna chciał oszukać sklep, ale jego zachowanie zauważyli pracownicy. Przy kasach mężczyzna został ujęty, a na miejsce wezwano policjantów. 34-latek po przyjeździe funkcjonariuszy nie chciał się tłumaczyć.

Pracownik sklepu złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Klocki nie zostały uszkodzone i wróciły do sprzedaży.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku