Szalony mecz i remis w Nowej Soli

Dozamet Nowa Sól zremisował u siebie 3-3 z Tęczą Krosno Odrzańskie w przedostatnim meczu rundy jesiennej zielonogórskiej okręgówki.

Już do przerwy było 2-2. Dozamet dwukrotnie wychodził na prowadzenie (raz trafił Wojciech Uścio, raz Dariusz Nazar), ale wówczas szybko odpowiadali piłkarze z Krosna golami Kamila Adamówa i Radosława Rakocińskiego.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, nadal przewagę miał Dozamet. W 55. minucie ponownie trafił Uścio, a goście zrewanżowali się bramką Bartosza Piec. Do końca meczu nowosolanie mieli jeszcze kilka sytuacji, ale żadna nie zakończyła się golem zwycięskim.