°C

Szalony mecz i remis w Nowej Soli

foto: Krystian Machalica
 

Dozamet Nowa Sól zremisował u siebie 3-3 z Tęczą Krosno Odrzańskie w przedostatnim meczu rundy jesiennej zielonogórskiej okręgówki.

Już do przerwy było 2-2. Dozamet dwukrotnie wychodził na prowadzenie (raz trafił Wojciech Uścio, raz Dariusz Nazar), ale wówczas szybko odpowiadali piłkarze z Krosna golami Kamila Adamówa i Radosława Rakocińskiego.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, nadal przewagę miał Dozamet. W 55. minucie ponownie trafił Uścio, a goście zrewanżowali się bramką Bartosza Piec. Do końca meczu nowosolanie mieli jeszcze kilka sytuacji, ale żadna nie zakończyła się golem zwycięskim.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku