°C

Remont remizy OSP Brody

fot. S. Kordyjalik
 

Zakończył się remont bram wjazdowych do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodach. Trzeba je było przebudować, gdyż sprzęt, który ostatnio otrzymali druhowie z Brodów, jest gabarytowo większy od dotychczas wykorzystywanego.

– Otrzymaliśmy pieniądze na ten cel, ale chciałbym podkreślić osobiste zaangażowanie naszych strażaków – mówi Ryszard Kowalczuk, wójt gminy Brody:

Dodajmy, że ostatnio OSP w Brodach otrzymało dotację z Funduszu Sprawiedliwości. Powoli ona na zakup wyposażenia strażaków w kamery termowizyjne i torby do ratownictwa medycznego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku