°C

UZ zaprasza na bezpłatne wykłady dla uczniów i nauczycieli

Fot. Pixabay
 

Uniwersytet Zielonogórski zachęca uczniów i nauczycieli do udziału w bezpłatnych zajęciach i wykładach prowadzonych przez naukowców z wszystkich uczelnianych wydziałów.

Jak mówi Małgorzata Ratajczak – Gulba z Biura Promocji UZ, to druga edycja akcji, która rozpoczęła się w ubiegłym roku w trakcie kolejnej fali pandemii.

– Chcemy dotrzeć z naszymi wykładami do jak największej liczby szkół w regionie, promując też w ten sposób Uniwersytet Zielonogórski – dodaje:

Wszystkie wykłady przygotowane dla uczniów i nauczycieli przez naukowców z Uniwersytetu Zielonogórskiego odbywać się będą on-line w godzinach popołudniowych.

Małgorzata Ratajczak – Gubla zapewnia, że oferta jest bardzo bogata i każdy znajdzie z pewnością dla siebie jakiś interesujący temat:

Aby skorzystać z oferty przygotowanej przez naukowców z Uniwersytetu Zielonogórskiego wystarczy się zarejestrować on-line trzy dni przed interesującym nas wykładem czy spotkaniem.

– Liczba miejsc jest niestety ograniczona, więc nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili – zaznacza Małgorzata Ratajczak – Gubla:

Dodajmy, że więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Zielonogórskiego: www.uz.zgora.pl

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku