°C

Eksplozja w Torzymiu. Nie żyje 60-latek

Fot. Envato
 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 60-latka z Torzymia. Mężczyzna zmarł na skutek ciężkich obrażeń, który doznał po w wybuchu w swoim garażu – poinformowała w niedzielę Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Do tragedii doszło w sobotę wieczorem. Około godz. 19 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie prywatnej posesji na osiedlu domków jednorodzinnych w Torzymiu doszło do wybuchu w garażu.

„Na skutek eksplozji ciężko ranny został 60-letni właściciel posesji. Pogotowie zabrało go do szpitala, gdzie lekarzom nie udało się uratować jego życia”

– przekazała Biernacka.

Dodała, że na miejscu wypadku zostały przeprowadzone oględziny, trwa ustalanie co było przyczyną wybuchu.

Śledztwo mające wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia nadzoruje prokuratura.

 

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku