°C

Zastal: Zagraliśmy dobry mecz, ale nie ma co szaleć

fot. Jacek Białogłowy
 

Koszykarze Enei Zastalu BC Zielona Góra pokonali GTK Gliwice w PLK i przełamali serię 6 porażek z rzędu. Po meczu nasza ekipa ze pokojem mówiła o zwycięstwie. -Nie ma co szaleć po wygranej, nie ma co się zapadać, gdy przegramy - mówił David Brembley. Wtórował mu na konferencji prasowej trener Oliver Vidin.

Ten drugi tak podsumował spotkanie:

A oto ocena meczu dokonana przez Brembleya:

Jeśli chodzi gości to Robert Witka przyznawał, że Zastal rozpracował jego drużynę i był przygotowany na to, co GTK chciało grać:

Filip Put – były gracz Zastalu – wskazywał na słabą obronę swojej ekipy:

Wracając do Vidina – ten dostał pytanie o formę Brandena Fraziera. Przyznał, że jego forma faluje, nie do końca wiadomo, co jest tego przyczyną, dodał też, że Frazier musi grać stabilnie jeśli chce zostać w zespole:

I jeszcze raz serbski trener Zastalu, który mówi o ewentualnych ruchach w zespole:

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku