°C

Bartosz Zmarzlik zachęca do noszenia odblasków

fot. M. Sawoch
 

Mistrz świata na żużlu, policjanci i przedstawiciele Urzędu Miasta przekonywali dziś, że warto świecić przykładem i… nosić odblaski. To element miejskiej kampanii pn. „Odblaski świecą najlepiej”.

U uczniów ze Szkoły Podstawowej numer 20, w której odbyło się spotkanie, moda na odblaskowe elementy panuje od dawna:

Nawet niewielki element odblaskowy przy odzieży czy plecaku zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze. Mówi podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie:

Do noszenia odblasków zachęcał dziś także Bartosz Zmarzlik, który spotkał się z uczniami „dwudziestki”:

Miejska kampania promująca odblaski wpisuje się w ogólnopolską akcję policji pn. „Świeć się”. Mówi dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta, Marta Liberkowska:

Miasto zaplanowało także działania w przestrzeni miejskiej, które promują noszenie odblasków. To m.in. plakaty w wiatach przystankowych i spot emitowany na ekranach LED w autobusach MZK.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku