°C

Historia w fotografii z żarskim muzeum

fot. K.Gonera
 

Muzeum Pogranicza Śląsko – Łużyckiego zaprasza do wspólnej zabawy. Tym razem jest to akcja związana z historią regionu i fotografią.

W ramach przedsięwzięcia należy wykonać jedno zdjęcie. Powinno ono ilustrować żarską ulicę, rondo czy skwer. Organizatorzy przygotowali już listę takich miejsc. Jest ich ponad trzysta.
– Chcemy, aby powstała z tych prac książka. Każdy z uczestników może mieć w tym swój wkład – mówi dyrektor placówki Małgorzata Cegielska:

– Będzie także konkurs. Tu oprócz zdjęcia ważna jest opowieść o pokazanym na ilustracji miejscu – dodaje Małgorzata Cegielska:

Formularz zgłoszeniowy i szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.muzeumzary.pl


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku