°C

Wyładował agresję w tramwaju [FILM]

 

Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który awanturował się w tramwaju MZK i bez powodu wybił nogą szybę w nowej PESIE. Straty oszacowano na co najmniej 5 tys. złotych.

Całe zdarzenie widać na zapisie z monitoringu- jeden z pasażerów stojący z puszką zaczyna gestykulować, a następnie z całym impetem kopie w szybę, która rozpadła się na drobne kawałki. Mężczyzna opuszcza tramwaj na przystanku przy ulicy Sikorskiego. Kryminalni z I komisariatu ustalili tożsamość agresora i zatrzymali go. To 28-latek, który jak się okazało ma na swoim koncie jeszcze inne agresywne zachowania. Pod koniec września jedna z mieszkanek Gorzowa zgłosiła, że kiedy zatrzymała auto przed światłami u zbiegu ulic Górczyńskiej i Maczka, na maskę wskoczył jej agresywny mężczyzna. Wyrwał wycieraczkę, zniszczył maskę i odszedł. Właścicielka straty wyceniła na niemal 5000 złotych. Dzięki ustaleniom policjantów 28-letni mężczyzna odpowie także za to przestępstwo. Grozi mu do 5 lat więzienia.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku