°C

Pomoc dla małej Mai ze Zbąszynia

Fot. Zofia Popielecka

Blisko 5 mln złotych brakuje jeszcze do końca zbiórki pieniędzy na leczenie małej Mai ze Zbąszynia.

Dziewczynka ma 17 miesięcy i choruje na rdzeniowy zanim mięśni czyli SMA. Aby jej pomóc potrzebna jest bardzo droga terapia. Dlatego mieszkańcy Zbąszynia i okolic organizują liczne imprezy przy okazji których zbierane są fundusze na leczenie dziewczynki. Tak będzie też i w najbliższą niedzielę.

– Wydarzenia organizujemy razem z naszymi ambasadorami, którymi są znani i lubiani artyści – mówi Filip Matychowiak, współorganizator zbiórek dla Mai:

Już od rana przy zbąszyńskim Kościele Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej odbędzie się charytatywna sprzedaż ciast. W Międzyrzeczu na Orliku na Osiedlu Kasztelańskim o godz. 10 rozpocznie się mecz w którym weźmie udział m.in. Bartek Wrona, Czadoman i Liber. A wieczorem w zbąszyńskiej szkole muzycznej zaplanowano koncert Krzysztofa Antkowiaka.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku