°C

Trzy bramki Artura Michalskiego. Chynowianka nadal bez wygranej

Marek Staniszewski
 

W zielonogórskiej piłkarskiej klasie okręgowej Chynowianka Zielona Góra nadal bez wygranej. Dziś przedostatni zespół w ligowej tabeli przegrał na własnym boisku z ŁKS-em Łęknica 2:4.

Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie i w 35 minucie po golu Rolanda Kiferta prowadzili 1:0. Po zmianie stron skutecznie zagrał ŁKS. W 57 minucie na 1:1 trafił Artur Michalski, który kolejnego gola zdobył w 65 minucie. Chynowianka odpowiedziała skutecznym strzałem Jacka Przybylaka, ale dwa następne gole zdobył ŁKS. W 77 minucie po raz trzeci trafił Artur Michalski, a wynik spotkania w 90 minucie ustalił Adrian Szkudlarek:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku