Trzy bramki Artura Michalskiego. Chynowianka nadal bez wygranej

Marek Staniszewski

W zielonogórskiej piłkarskiej klasie okręgowej Chynowianka Zielona Góra nadal bez wygranej. Dziś przedostatni zespół w ligowej tabeli przegrał na własnym boisku z ŁKS-em Łęknica 2:4.

Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie i w 35 minucie po golu Rolanda Kiferta prowadzili 1:0. Po zmianie stron skutecznie zagrał ŁKS. W 57 minucie na 1:1 trafił Artur Michalski, który kolejnego gola zdobył w 65 minucie. Chynowianka odpowiedziała skutecznym strzałem Jacka Przybylaka, ale dwa następne gole zdobył ŁKS. W 77 minucie po raz trzeci trafił Artur Michalski, a wynik spotkania w 90 minucie ustalił Adrian Szkudlarek: