°C

MotoKostrzyn po sezonie

fot. R. Waldun
 

W Klubie Motocyklowym MotoKostrzyn podsumowano dziś sezon 2021. Czterdziestu członków działającego cztery lata klubu, spotkało się dziś na podsumowującym festynie. Podczas mijającego sezonu członkowie jeździli zarówno grupą, jak i w kilku jej reprezentantów.

– W sumie, przejechaliśmy naprawdę duży dystans – mówi Ireneusz Tomczak wiceprezes klubu.

– Sezon to nie tylko rajdy motocyklowe, ale także udział w imprezach charytatywnych w Lubuskiem i Zachodniopomorskiem – dodaje Roman Turowski, wiceprezes klubu.

Wśród członków klubu są także panie. Giulia mieszka w niemieckim Seelow, ale często przyjeżdża do Kostrzyna nad Odrą i jeździ wraz innymi motocyklistami.

Motocykliści z Kostrzyna nad Odrą liczą, że w przyszłym sezonie dołączą do nich nowi członkowie, do czego zachęcają.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku