°C

Programowanie, robotyka i warsztaty dla młodych youtuberów

Fort. Pixabay
 

Będzie nowa oferta zajęć dodatkowych dla dzieci z Sulechowa. Fundacja Inicjatyw Jestem Przedsiębiorczy tworzy Salę Młodych Talentów. Dzięki dotacji z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej i pożyczce z TISE fundacja zaproponuje młodym mieszkańcom gminy kolejne aktywności.

– Aktualnie prowadzimy warsztaty artystyczne i terapeutyczne dla dzieci. W nowej sali przy ulicy Morelowej zajęć będzie więcej – zapowiada prezes fundacji Artur Zwiech:

Rozpoczyna się adaptacja nowego lokalu pod potrzeby fundacji. Szacunkowy koszt prac to 120 – 150 tysięcy złotych:

Większość warsztatów, jakie od stycznia ruszą w Sulechowie będzie kierowanych do uczniów klas 1-3. Dzięki zbiórkom i dotacjom z projektów część zajęć dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji ma być nieodpłatnych.

Więcej informacji będzie można znaleźć na fundacjasulechow.pl


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku