°C

Gotowi na Akcję zima

Fot. Envato
 

Czas pomyśleć o zimowym utrzymaniu dróg. Większość samorządów ma już tę sprawę rozwiązaną i wiadomo, kto będzie odśnieżał drogi zimą. Podobnie jest w powiecie żarskim, gdzie w przetargu wyłoniono firmy drogowe, które zajmą się utrzymaniem przejezdności powiatowych dróg w zimie.

– Niestety, wszystkie firmy, które stanęły do ko kursu, znacząco podniosły ceny usług, co będzie nie bez wpływu na budżet powiatu – mówi Józef Radzion, starosta żarski.

Ostatecznie zimowym utrzymaniem dróg w powiecie żarskim zajmować się będą trzy firmy. Dodajmy, że inne podmioty będą dbać o przejezdność tras gminnych i wojewódzkich.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku