°C

Złoty Kłos dla wyróżnionych rolników

Fot. Marek Turowski.
 

Siedmiu lubuskich rolników otrzymało statuetki Lubuskiej Izby Rolniczej "Złoty Kłos". Gala wręczenia wyróżnień odbyła się dziś w Nowej Soli.

– Jestem zaszczycony, tym bardziej, że gospodarujemy w trudnych czasach – powiedział Andrzej Kałek, rolnik z Lutola Suchego:

– Sam działałem kiedyś w izbie, tym bardziej to jest dla mnie wyjątkowe wyróżnienie – powiedział Andrzej Bawłowicz, właściciel fermy drobiu z Kaczenic:

 – Izby rolnicze są najlepszym przykładem dobrego działania w obronie polskiego rolnika – powiedział Stanisław Myśliwiec, prezes Lubuskiej Izby rolniczej, która jest fundatorem wyróżnień:

W tym roku mija 25 lat od czasu reaktywowania samorządu rolniczego.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku