°C

Europoseł Rafalska o rezolucji PE

budynek Parlamentu Europejskiego, fot. Pixabay
 

"Rezolucja uderzająca w dobre imię kraju" - tak europoseł Prawa i Sprawiedliwości komentuje przegłosowaną dzisiaj przez Parlament Europejski rezolucję w sprawie praworządności w Polsce.

W dzisiejszym głosowaniu nad rezolucją Parlamentu Europejskiego w sprawie wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego europosłowie PiS opowiedzieli się przeciwko, natomiast europosłowie PO, PSL i Lewicy poparli dokument.

Dzisiejsze głosowanie skomentowała na antenie Radia Zachód europoseł Elżbieta Rafalska. – „To jest uderzenie w Polskę” – mówi polityk Prawa i Sprawiedliwości:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku