°C

Warsztaty pulmonologiczne w Torzymiu

Fot. Zofia Popielecka
 

W Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu odbyły się warsztaty pulmonologiczne.

Lekarze mieli okazję obserwować specjalistyczny zabieg kriobiopsji, który przeprowadzono w pracowni endoskopii układu oddechowego. Następnie odbyły się wykłady, które poprowadził doktor Jarosław Pieróg, dotyczyły one postępów w diagnostyce endoskopii.

Chirurg klatki piersiowej, mówi, że warsztaty to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, tym razem lekarze z bliska przyjrzeli się innowacyjnemu zabiegowi:

Grzegorz Zioło, kierownik Lubuskiego Centrum Pulmonologii, mówi, że kriobiopsja usprawnia diagnozę pacjentów onkologicznych:

Katarzyna Lebiotkowska, prezes szpitala w Torzymiu, mówi, że  pierwszy w regionie zabieg kriobiopsji odbył się właśnie w Lubuskim Centrum Pulmonologii :

Dodajmy, że tego typu warsztaty systematycznie odbywają się w placówce, kolejne wydarzenia są w planach i będą realizowane w zależności od sytuacji epidemiologicznej.

Warsztaty pulmonologiczne w Torzymiu | Radio Zachód Warsztaty pulmonologiczne w Torzymiu | Radio Zachód Warsztaty pulmonologiczne w Torzymiu | Radio Zachód


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku