°C

Ł. Mejza wiceministrem sportu – polityczne komentarze

fot. Daniel Sawicki
 

Politycy komentują nominację dla Łukasza Mejzy. Lubuski poseł będzie wiceministrem sportu.

Tę sytuację wymusiła prosta arytmetyka – PiS po rozstaniu z Porozumieniem stracił głosy – ocenił Jacek Budziński z Prawa i Sprawiedliwości:

Stanowiska ministerialne łatwiej otwierają drzwi i region powinien to wykorzystać – mówił wiceprezydent Zielonej Góry Krzysztof Kaliszuk:

Dobrze, że region ma reprezentację, a czy polski sport zyska, musimy poczekać – dodawał Piotr Tykwińki z Nowej Lewicy, zaznaczając, że stanowisko ministerialne nie służy do załatwiania spraw regionu:

Łukasz Mejza ma 30 lat. W ostatnich latach był radnym sejmiku lubuskiego. Do Sejmu dostał się po śmierci Jolanty Fedak, wieloletniej prezes Ludowców w regionie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku