°C

Ostatnie pożegnanie Piotrusia

fot. red. RG
 

Na Cmentarzu Komunalnym w Gorzowie pożegnano 4 - letniego chłopca, który zginął w niedzielnym wypadku w centrum Gorzowa.

Uczestnicy pogrzebu przynieśli białe balony.

Do tragedii doszło w niedzielę, 10 października, na skrzyżowaniu ulic Armii Polskiej i 30 stycznia. Kierujący chevroletem chciał wyprzedzić bmw. Doszło do zderzenia, w wyniku którego chevrolet zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił czterolatka na rowerze. Tuż obok był jego ojciec. Chwilę później kierowca chevroleta uciekł z miejsca zdarzenia. Został odnaleziony po niespełna dobie. Przedstawiono mu zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca wypadku. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku