°C

Koncert kameralny „Dekonstrukcje”

fot. Pixabay
 

Rozpoczął się VIII Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. Za nami koncert inauguracyjny, podczas którego między innymi zabrzmiała III Symfonia skomponowana przez patrona festiwalu.

W niedzielę – 17 października – w ramach festiwalu odbędzie się koncert familijny zatytułowany „Dominobajki” oraz koncert kameralny „Dekonstrukcje”. Podczas koncertu kameralnego wystąpi kwartet smyczkowy imienia Henryka Mikołaja Góreckiego, na czele którego stoi skrzypek Maciej Grygiel.

Koncert kameralny w Filharmonii Gorzowskiej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17.00. VIII Festiwal Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara potrwa do 29 października.

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku