°C

Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego potrącenia kobiety w Witnicy

FOT. KMP GORZÓW
 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w nocy w Witnicy (Lubuskie). Zginęła w nim 57-letnia kobieta, która została potrącona przez auto osobowe – poinformował w piątek Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Zgłoszenie o wypadku na ul. Sikorskiego w Witnicy wpłynęło do służb w czwartek (14 października br.), przed godz. 23.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową hondą najechał na kobietę, która leżała na jezdni; na razie nie wiadomo z jakiego powodu. Prowadzący samochód 23-latek był trzeźwy.

Na miejscu przeprowadzono oględziny i inne czynności. Decyzją prokuratora została zarządzona sekcja zwłok ofiary wypadku.(PAP)


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku