°C

Gnał 200 km/h. Tłumaczył, że „nie czuł prędkości”

Fot. Lubuska Policja
 

Gorzowscy policjanci grupy SPEED zatrzymali mężczyznę, który w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie obowiązuje prędkość 50 km/h, gnał swoim bmw 200 kilometrów na godzinę. Do zatrzymania doszło w Kamieniu Małym. 42-latek z Poznania stwierdził, że nie czuł tej prędkości.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy na 3 miesiące, a sprawę przekroczenia prędkości przekażą do sądu, który zadecyduje o wysokości kary. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany, bo nie wpłacił grzywny.

Tylko w tym roku gorzowscy policjanci zatrzymali za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę 410 praw jazdy. To o ponad 100 więcej niż w całym roku 2020.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku