°C

ROPS zaprasza na konferencję nt. uzależnień wśród dzieci i młodzieży

Fot. Twenty20
 

Uzależnienia behawioralne wśród dzieci i młodzieży - to temat konferencji dla samorządowców, pracowników oświaty i organizacji pozarządowych, jaką organizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

Jak zaznacza Anna Sygutowska z zielonogórskiego ROPS-u, to temat bardzo ważny, ponieważ wielu młodych ludzi zmaga się z różnego rodzaju uzależnieniami.

– To problem, który nasilił się także w czasie pandemii, stąd taki właśnie temat konferencji – dodaje:

Konferencja na temat uzależnień behawioralnych wśród dzieci i młodzieży odbędzie się w najbliższą środę, 20 października, w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Co ważne, organizatorzy jeszcze dziś i jutro czekają na zgłoszenia chętnych do udziału w tym spotkaniu:

Szczegółowe informacje dotyczące tej konferencji, wraz z formularzem zgłoszeniowym, można znaleźć na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej: www.polityka-spoleczna.lubuskie.pl

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku