°C

Dzień nauczyciela w zielonogórskich szkołach

fot. M. Czechowska
 

14 października obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to święto nauczycieli oraz wszystkich pracowników oświaty. Miasto oraz zielonogórskie szkoły włączają się w obchody.

W VII Liceum Ogólnokształcącym nauczyciele i uczniowie połączyli siły i wspólnie przygotowali część artystyczną z okazji dnia nauczyciela. Mówi Beata Joksz-Skibińska, dyrektor VII LO:

Wielu zielonogórzan miło wspomina swoich nauczycieli i docenia ich pracę:

Dziś w mieście świętuje około 4500 pracowników oświaty. Mówi Jarosław Skorulski, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych:

Około 130 nauczycieli z naszego miasta zostanie nagrodzonych  za wybitne osiągnięcia w poniedziałek, podczas oficjalnej uroczystości w Filharmonii Zielonogórskiej.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku