°C

II Lubuski Dzień Onkologii już za tydzień

Fot. Zofia Popielecka
 

W programie zaplanowano wykłady dotyczące chorób nowotworowych. 20 października odbędzie się również debata na temat rozwoju lubuskiej ochrony zdrowia.

Karina Topczyłko, przewodnicząca Koła Naukowego Chirurgii Ogólnej i Onkologii na Uniwersytecie Zielonogórski, mówi, że wykłady poprowadzą specjaliści z regionu:

Karina Topczyłko dodaje, że debata będzie dotyczyła wyłącznie onkologii i tematów z nią związanych, w wydarzeniu będą uczestniczyć studenci:

Jakub Szczepański, przewodniczący Koła Naukowego Onkologii Klinicznej, podkreśla, że debata w której wezmę udział lekarze i politycy, odbędzie się za zamkniętymi drzwiami. Chodzi o to aby w sposób swobodny móc porozmawiać o sytuacji lubuskiej onkologii:

Przypomnijmy, wydarzenie będzie dostępne w mediach społecznościowych. 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku