°C

Areszt dla podejrzanego o śmiertelne potrącenie 4-letniego chłopca

Fot. Lubuska Policja
 

38-latek podejrzany o śmiertelne potrącenie 4-letniego chłopca w Gorzowie decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - poinformowała lubuska policja. 

Przypomnijmy, do tragedii doszło w niedzielę (10 października br.), przed godz. 18 na skrzyżowaniu ulic Armii Polskiej i 30 stycznia.

Z ustaleń śledczych wynika, że pojazdy marki bmw i chevrolet jechały w stronę ul. Łokietka. Kierujący chevroletem chciał wyprzedzić bmw, które skręcało w lewo w ul. 30 Stycznia. Doszło do zderzenia, w wyniku którego chevrolet zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił czterolatka na rowerze. Tuż obok był ojciec chłopca. Chwilę później kierowca chevroleta uciekł z miejsca zdarzenia. Bezpośrednio po wypadku policjanci rozpoczęli  intensywne poszukiwania kierowcy chevroleta.

Podejrzany mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w poniedziałek po południu. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. 38 latkowi grozi od 2 do 12 lat więzienia.

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku