°C

Radni zaczęli zgłaszanie wniosków do budżetu województwa

Fot. Pixabay
 

Rozpoczęły się przymiarki do budżetu województwa na 2022 rok. Swoje wnioski przedstawili dziś współrządzący regionem Bezpartyjni Samorządowcy.

W imieniu klubu Bezpartyjnych Samorządowców postulaty na konferencji prasowej przedstawił przewodniczący klubu Sławomir Kowal.

Bezpartyjni swoje pomysły zawarli w dziesięciu punktach. – Wśród nich są utworzenie centrum innowacyjności, zielone lubuskie, czy wydatki na kulturę – mówił Sławomir Kowal:

Bezpartyjni chcą również utworzenia 5-milionowego funduszu dla sportu zawodowego. W sumie postulaty Bezpartyjnych Samorządowców do budżetu województwa na 2022 rok wynoszą ponad 20 mln złotych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku