°C

Już jutro poznamy laureatów konkursu „Skarby Polskiej Kultury Narodowej”

Skarby Polskiej Kultury Narodowej
 

W czwartek w Paradyżu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu na Reportaż i Dokument Radiowy pod tytułem "Skarby Polskiej Kultury Narodowej".

Wydarzenie ma na celu propagowanie twórczości nawiązującej do polskiej kultury i tradycji wśród dziennikarzy z całego kraju. Cezary Galek, sekretarz konkursu i reportażysta Radia Zachód, podkreśla, że nagrody trafią w ręce autorów najciekawszych reportaży. W tym roku napłynęło ponad 40 zgłoszeń z całego kraju:

Cezary Galek dodaje, że tego typu wydarzenia to doskonała okazja do tego aby zapoznać się z tym co mają do zaoferowania inni dziennikarze. Jak dodaje, spojrzenie na własną twórczość z innej perspektywy motywuje do podejmowania kolejnych zawodowych wyzwań:

Przypomnijmy, uroczysta gala konkursu „Skarby Polskiej Kultury Narodowej” odbędzie się jutro o godzinie 18.00. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku