°C

Wygrana Mariki Florczak i Roberta Dąbrowskiego w Polskiej Lidze Bocci

Start ZG
 

W Głogowie odbył się III turniej Polskiej Ligi Bocci. W imprezie wystąpili zawodnicy Startu Zielona Góra i zaliczali się do czołówki turnieju.

W grupie startowej BC2 znakomicie spisuje się Marika Furtak, która zanotowała, jak dotychczas, po trzech turniejach same wygrane. W Głogowie pokonała 5:0 Karolinę Karpik ze „Start-u” Gdańsk, 4:1 Patryka Barszczyka „Start” Lublin, 4:3 Patryka Szubę KSN „Start” oraz jego klubowego kolegę Konrada Lipowskiego 3:2. Swoje mecze w grupie BC5 wygrał Robert Dąbrowski. O zawodach w Głogowie i turnieju w Zamościu mówi Danuta Tarnawska prezes zielonogórskiego Startu:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku