°C

Zjazd absolwentów UZ przełożony na wiosnę

fot. M. Czechowska
 

Nie będzie w tym roku zjazdu absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na jesienną imprezę szykowało się wiele osób, ale jej organizacja znów musiała zostać przełożona. Pierwotnie zjazd był planowany na 29 maja. Kolejny termin to wiosna przyszłego roku.

 Mówi Marek Herejczak ze Stowarzyszenia „UZeciak”:

Wciąż  gromadzone są natomiast pamiątki z lat studenckich z WSI, WSP i UZ. Przez półtora roku udało się zgromadzić pokaźne zbiory – zaznacza Marek Herejczak:

Zbiory zostaną zaprezentowane podczas zjazdu.

Na zjazd zaproszeni są wszyscy  absolwenci zielonogórskich uczelni: Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Wyższej Szkoły Nauczycielskiej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Politechniki Zielonogórskiej
i Uniwersytetu Zielonogórskiego, którzy w minionym 55-leciu współtworzyli historię środowiska studenckiego. Organizatorzy zachęcają też  do udziału w ankiecie, w której absolwenci mogą wypowiedzieć się na temat formy zjazdu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku