°C

Pieśni legionowe zabrzmią w Bobrowicach

fot. organizator
 

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bobrowicach będzie organizatorem eliminacji wojewódzkich do II Międzynarodowego Przeglądu Pieśni Legionowej. To konkurs, który odbywa się w 16 ośrodkach w całej Polsce, ale także w kilku miejscach na świecie, a laureaci spotkają się na finale, który odbędzie się na Śląsku.

– Jesteśmy dumni, że to właśnie Bobrowice będą gościć uczestników tak wyjątkowego przeglądu – mówi Wojciech Brodziński, GOKiS w Bobrowicach.

Eliminacje II Międzynarodowego Przeglądu Pieśni Legionowej w województwie lubuskim odbędą się w Bobrowicach w maju przyszłego roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku