°C

Aktywna kultura w Kargowej

fot. GCK Kargowa
 

Bardzo aktywnie rozpoczęła się jesień w kargowskiej kulturze. Gminne Centrum Kultury w Kargowej przygotowało wiele atrakcji, zwłaszcza, że w okresie zamknięcia placówek kultury przez pandemię, pomysłów nazbierało się sporo.

– Za nami choćby 10 rocznica powstania Piwnicy Artystycznej, która z grupy amatorskiej stała się półprofesjonalną. Był też u nas Jazz Crossing Festiwal, a przed nami kolejne propozycje – mówi Tomasz Furtak, dyrektor GCK w Kargowej.

Dodajmy, że działają już pełną parą wszystkie sekcje Gminnego Centrum Kultury, dostępna jest biblioteka, jak i mediateka.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku