°C

Dzień Nauczyciela we Wschowie

Fot. Marek Turowski.
 

Przedstawiciele samorządu, pracownicy i uczniowie szkół wzięli udział w powiatowych obchodach Dnia Edukacji Narodowej we Wschowie. Uroczystość odbyła się w miejscowym zespole szkół.

Jedną z nagród dyrektorów czterech placówek, podległych starostwu, otrzymała Marta Maszańska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego we Wschowie. – Zawsze chciałam pracować w szkole – powiedziała wyróżniona nauczycielka:

– Nowoczesny nauczyciel powinien być otwarty na otaczający świat – powiedział Piotr Wielant, dyrektor Zespołu Szkół we Wschowie, wyróżniony nagrodą wschowskiego starosty:

W części artystycznej wystąpili uczniowie Zespołu Szkół we Wschowie, którzy przygotowali także specjalny poczęstunek.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku