°C

Kolejny festyn dla chorej Igi

fot. R. Waldun
 

W Kostrzynie nad Odra odbył się dziś kolejny festyn charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla trzyletniej Igi Czekalskiej, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Na rzecz Igi z Torzymia odbywały się już festyny w Sulęcinie, Kostrzynie nad Odrą i Boczowie.

– Dziś znów jesteśmy w Kostrzynie, bo uzbieranie pieniędzy na najdroższy lek świata nie jest łatwe – mówi organizator Piotr Witkowski.

Wśród atrakcji kostrzyńskiego festynu były występy zespołów, wizyta żużlowców Stali Gorzów, sprzęt wojskowy czy przejażdżki kucykami. Dopisała też pogoda, więc uczestników również było wielu.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku