Było ciężko, ale jest kolejna wygrana Cariny Gubin

Marek Staniszewski

W III lidze piłkarskiej trwa świetna passa Cariny Gubin. Beniaminek wygrał czwarty z rzędu mecz, tym razem pokonując przed własną publicznością Stal Brzeg 1:0.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy stworzyli kilka sytuacji, a piłka lądowała na słupku i poprzeczce, bądź świetnie spisywał się bramkarz Cariny Karol Kubasiewicz. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do ataków i w 58 minucie Gracjan Komarnicki (na zdjęciu) wpisał sie na listę zdobywców goli. W końcówce spotkania Carina miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale nie udało się pokonać golkipera Stali: