°C

Odznaczenia i podsumowanie działalności KAS

fot. M. Sawoch
 

Na placu Starego Rynku w Gorzowie zorganizowano obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. Podczas spotkania podsumowano dotychczasową działalność instytucji, a także podziękowano funkcjonariuszom i pracownikom.

Krajowa Administracja Skarbowa jest powołana do zwalczania przestępczości ekonomicznej i obsługi klientów administracji podatkowej. Mówi Adam Andrzejewski, dyrektor Krajowej Administracji Izby Skarbowej w Zielonej Górze:

– To był trudny rok, ale obfitujący w sukcesy – mówi rzecznik lubuskiej KAS, Ewa Markowicz:

Działania lubuskich funkcjonariuszy KAS pozytywnie ocenili także europoseł Elżbieta Rafalska i wojewoda lubuski Władysław Dajczak:

 

Obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej były także okazją do wręczenia odznaczeń i awansów. Otrzymało je ponad 200 z 2000 tysięcy lubuskich pracowników i funkcjonariuszy KAS.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku