°C

Gala Lubuskiego włącznika

fot. S. Kordyjalik
 

W Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze odbyła się dziś gala VI edycji konkursu „Lubuski włącznik. Biznes wrażliwy społecznie.” Nagrody rozdano w trzech kategoriach. Nagrody rozdano w trzech kategoriach: podmiot ekonomii społecznej, jednostki samorządowe wspierające III sektor oraz biznes wrażliwy społecznie.

Jakub Piosik, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze podkreśla, że z roku na rok rośnie liczba podmiotów zainteresowanych tym konkursem.

Jednym z laureatów jest Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Eden z Kożuchowa. Małgorzata Pinczewska i Małgorzata Nitka mówią, że dla nich ta nagroda to przede wszystkim dostrzeżenie ich pracy.

Konkurs Lubuski włącznik organizuje Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonej Górze, a Biznes wrażliwy społecznie – Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku